طنز؛ کمپین می کنم، پس هستم!

مجله خط خطی - مجید دواچی:

* یک آقای خوشحال: من آخر هفته می زنم به کوه و در و دشت و اونجا چادر می زنم و کمپینگ می کنم، خیلی هم بهم خوش می گذره. اینکه چرا بعضیا می خواهند با کمپینگ مخالفت کنند رو واقعا نمی فهمم!

* یکی از واردکنندگان خودروهای چینی: کمپینی با غیرت، حمایتت می کنیم/ از شر اوون پرایده، حفاظتت می کنیم!

* کارگر یکی از شرکت های قطعه ساز: دل تون خنک شد حالا؟! کارخونه نیمه تعطیل شد، من هم اخراج شدم!

کمپین می کنم پس هستم


* یک ریچ کیدز (آقازاده سابق): من درک نمی کنم وقتی این همه ماشین خوب و با کیفیت مثل مازراتی و پورشه هست چرا ملت می رن پراید و پژو می خرند!

* روابط عمومی ایران خودرو: این آشیه که پراید شما واسه ما درست کرده آقای سایپا مطمئن، بیا جواب بده حالا!

* یکی از مشتریان محصولات ایران خودرو: اوون پژوی من که آتیش گرفت و جزغاله شد رو هم سایپا درست کرده بود؟ آقای راه تو را می خواند؟!

* یکی از دلواپسان: آیا در زمان مدیریت آقای بذرپاش بر مجموعه سایپا شاهد تولید چنین خودروهای بی کیفیتی بودیم؟! این بود تدبیر؟! این بود امید؟!

* یکی از اقشار آسیب پذیر (سابقا مسمی به مستضعف): ما امیدمون به یارانه آخر ماهه که شکم مون سیر بشه، شما از خرید ماشین حرف می زنی؟!

* امور فروش یکی از خودروسازهای داخلی: در راستای مشتری مداری و احترام به حقوق شما عزیزان، زی پس در خودروهای تولیدی ما به جای دستمال کاغذی، دستمال مرطوب قرار داده می شود!

* یکی از تلویزیون های ماهواره ای اپوزسیون: درود بر شرافت هموطن! همین روند رو ادامه بدین تا یکی دو ماه ما برای آزادی شما می آییم مهرآباد!

* امور فروش یک خودروساز داخلی: از دم قسط، نبود؟!

* یکی از بحث های کاملا مستدل در شبکه های اجتماعی: آیا می دانید هزینه تولید پراید فقط دویست و پنجاه هزار تومان است و این خودرو در عراق به مبلغ دویست و شصت هزار تومان به فروش می رسد؟! آیا می دانستید با بیست میلیون تومان پول یک پراید می توان در اروپا دوازده عدد فراری یا بوگاتی خریداری نمود؟!

* مدیرعامل یک شرکت خودروسازی: بیدِ ما به باد کمپین شما نمی لرزه هموطن!

* موسیقی پخش شده در یکی از نمایندگی های فروش خودرو: یه پیکان قراضه کنار اتوبان داره خواب می بینه، یه پیکان چرخ که بازم تو رؤیاش پر از سرنشینه، غرورش شکسته، به جای چراغاش دوتا حفره مونده، کی می دونه اونو زمونه چجوری تا اینجا کشونده...

* وزیر صنعت، معدن، تجارت (باقی نام وزارتخانه به دلیل محدودیت ستون حذف گردید): این ضد... بوووووق.... وطن فروش .... بووووق.... خائنِ... بوووووق....

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه